£25.00
Circulaire Vierbladige Klaver Ketting Europese en Amerikaanse stijl sieraden is in grote vraag.
Hier is het sieraad een parelsnoer met een delicate hanger die eruitziet als klaver, een symbool van geluk. Goed gepolijst voegt dit sieraad een beetje allure en elegantie toe als het op een net kledingstuk wordt gedragen.
De Four-Leaf Clover Necklace is eigentijdser en modieuzer dan de rest van de producten; het lijkt op een klavertjevier en ziet er tegelijkertijd Europees en Amerikaans uit. De ketting bestaat uit een dunne ketting met daaraan een kleine hanger in de vorm van het embleem van individueel geluk – een klavertje vier. Het is een elegant ontworpen mooi accessoire dat een charme en onderscheiding aan de hals uitstraalt. Dankzij de praktische constructie in combinatie met een esthetisch uiterlijk dient het tegelijkertijd als modeaccessoire en talisman voor de betreffende persoon.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Four-Leaf Clover Necklace/Four: Blad Ketting
Materiaal: Metaal
Pakketgrootte: 12 bij 10 bij 2 mm
Product Informatie
Materiaal: Zilver
Stijl: De Europese en Amerikaanse mode
Stijl: Vrouwen
Modellen: Klavertje Vier
Verwerkingstechnologie: Diamant
Geschenkgeschikte gelegenheden: De gebieden waaronder het valt zijn onder andere; Employee Benefits, jubileumvieringen, verjaardagen.
Kwaliteit van edelmetalen: Ze zijn als volgt: 3 gram
Kleur: 5mm Witte Diamant Hanger Kettingen (Geen Ketting), Optie voor een 6mm Witte Diamant Hanger Ketting (Geen Ketting)
Zuiverheid: 925 zilver
Paklijst: 1 * ketting
| Gewicht | 0.08 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 0.12 × 0.1 × 0.2 cm |
| Lengte | 0, 12 cm |
| Breedte | 0, 1 cm |
| Gewicht | 0, 08 KG |
| Maat | Small |
| kleur | Goud, Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Klaver, Ketting |
| hoogte | 0, 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Elliot H. –
This necklace is absolutely perfect. Itโs delicate and adds a beautiful touch to my style.