£20.00
De Golden Five Petal Flower Necklace is een ander mooi stuk, dat gaat in harmonie met het idee van schoonheid aanwezig is in de natuur. Dit is gemaakt van 14K verguld dus wordt geleverd met een aantal prachtige vijf bloemblaadjes bloem hanger die hangt aan een stijlvolle ketting. In zijn gebruik, geeft het een draai van verfijning aan de algemene vooruitzichten van de voorgenomen kledingscode en het is een perfect giftpunt.
Voel de charme van de Golden Five Petal Flower Necklace, een uniek meesterwerk geรฏnspireerd door de wereld van bloemen. Deze kettingen zijn gemaakt met veel detail en hebben een elegante vijfbladige bloemenhanger aan een chique ketting. De 14K gouden plating geeft het sieraad een warme glans die het ontwerp laat knallen en van elk kledingstuk een elegante aangelegenheid maakt.
Deze bloemen zijn perfect en het prachtige vijfbladige bloemmotief is geรฏnspireerd op de sierlijke pentabloem. Deze ketting is een waar kunstwerk van de ontwerper die erin slaagt om het concept van de natuur uit te drukken via dit sieraad. Ongeacht of je naar een black tie aangelegenheid gaat of gewoon je gewone outfit een beetje glamour wilt geven, deze ketting is een geweldige manier om accessoires te dragen.
De materialen die gebruikt zijn bij het maken van deze ketting zijn van hoge kwaliteit en daarom is de ketting erg duurzaam. Dit is erg belangrijk omdat een verguld sieraad een perfecte mix is van glamour en duurzaamheid van het basismetaal en het 14K vergulde sieraad garandeert dat je ketting lang mooi blijft. Omdat de ketting wordt geleverd met een schuifknop, zijn klanten verzekerd van een persoonlijke pasvorm die het apparaat zowel comfortabel als gemakkelijk in gebruik maakt.
Deze ketting is perfect voor elke speciale gelegenheid; verjaardagen, jubilea, Moederdag en natuurlijk Valentijnsdag. Het wordt in de innerlijke wereld geassocieerd met de ervaring in een staat van liefde, dankbaarheid en bewondering te verkeren, en is daarom ideaal om aan een partner aan te bieden. Om de schoonheid van de komende lente en de finesse van het vakmanschap van de Gouden Bloemketting met Vijf Bloemblaadjes te kunnen voelen, zul je door de jaren heen zeker koesteren.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Bloem, Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jackson O. –
I love this necklace! Itโs both elegant and practical for any occasion.