£15.00
Deze halsketting is perfect gemaakt en is geschikt voor alle hondenliefhebbers omdat de kleuren geschikt zijn voor elke stijl en elk evenement. Door deze sterke punten onderscheidt hij zich van andere houders door zijn pure ontwerp en vakmanschap.
Silicone Shelter Foundation Women’s Cute Dog Shape Versatile Necklace is ook een schattig en multifunctioneel item geรฏnspireerd op onze liefste vrienden, de honden. De ketting heeft een behoorlijke lengte van ongeveer 18 centimeter en het ontwerp heeft een schattige hartvormige hanger in de vorm van een hondenkop. De ketting is gemaakt met een uniek gevoel voor stijl en past bij verschillende outfits en evenementen, terwijl het de keuze van een hondenliefhebber vertegenwoordigt. Het is heel stijlvol en goed gemaakt en het accessoire tovert meteen een glimlach op het gezicht van de hondenliefhebbende drager.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Er zijn twee belangrijke ontwerpen van de kettingen; de Dog Tag Paw Necklace en de Dog Tag Necklace.
Materiaal: Alloy
Pakketgrootte: Grootte is 100 x 100 x 20mm
Stijl: mode en eenvoud
Kenmerken: Geometrie
Kleur: Corgi hondenhalsband
Paklijst: 1 halsketting
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 20 cm |
| Kleur | Corgi hondenketting |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Massief |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| vorm | Hond, Ketting |
| Hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Reagan T. –
This necklace is beautiful and chic. Itโs a great addition to my jewelry collection.