£25.00
Met veel precisie gemaakt, siert dit stuk de halslijn met elegantie en speelse humor. Door zijn grootte en felle kleur is het perfect voor mensen die een schattig sieraad nodig hebben dat de waardering voor de natuur vergroot.
Blauwe Vlinder Petite Ketting – Lost in The Right Place Meisjes/Vrouwen
Het individuele stuk is bekend als de Blue Butterfly Petite Ketting dat is een schattig en mooi accessoire bedoeld voor meisjes en vrouwen alleen. De ketting is een eenvoudig sieraad en het heeft een kleine blauw gekleurde vlinder in het midden van het en het ontwerp heeft een vrij schattig en meisjesachtig touch. Beschreven als een sieraad dat casual gedragen moet worden, is het toch verfijnd en verbazingwekkend gemaakt. Dankzij het kleine formaat en de felle kleur past het bij mensen die een charmant accessoire willen dat eruitziet als een prachtig stukje natuur.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Zo zijn de twee ontwerpen bekend als Blue Butterfly Petite Necklace/Butterfly Necklace.
Materiaal: Zilver
Afmetingen verpakking: Een stuk heeft afmeting van 100 x 100 x 20 mm.
Type: Ketting
Stijl: Vrouwen
Modellen: Vlinder
Toepasselijk: vakantie- en bedrijfsevenementen, verjaardagen, kerst, valentijnsdag en promoties en incentives.
Paklijst: 1 stuk Nekloos
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 20 cm |
| Kleur | Rosรฉgoud |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| Materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Vlinder |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Tegan U. –
This necklace is stunning. The quality is excellent and itโs perfect for any occasion.