£40.00
Gemaakt van echte zoetwaterparels en een puur zilveren sluiting, is dit accessoire echt een prachtige aanvulling op elke garderobe. Dit is de perfecte mix van de kostbaarste edelsteen van de natuur – de zoetwaterparel en luxe zilverwerk dat een wonder is om te zien.
Zoetwaterparelketting – Zoetwater halsketting met puur zilver
Voel de verfijning van dit model natuurlijke zoetwaterparelketting. Elke glanzende parel die in dit ontwerp is gebruikt, is gekozen vanwege zijn schoonheid en kwaliteit. Met een sterling zilveren sluiting is deze zoetwater halsketting een veelzijdig accessoire dat elk ensemble prachtig accentueert. Mode jezelf met de edelstenen van de natuur met deze collectie zoetwaterparels en verfijnde zilveren accenten.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Ketting/halsketting natuurlijke zoetwaterparel
Afmetingen verpakking: LW: 280mm x H: 370mm x D: 50mm
Type: Ketting
Materiaal: Zilver
Materiaal hanger: parelmoer
Lengte: 45cm
| Gewicht | 0.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 28 × 37 × 5 cm |
| gewicht | 0, 5 KG |
| lengte | 28 cm |
| breedte | 37 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Parels |
| vorm | Choker, Rond |
| hoogte | 5 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Piper B. –
This necklace is fantastic. Itโs delicate and adds a perfect touch of glamour.