£15.00
Gemaakt van zirkoon en koper geeft deze ketting een ongelooflijk rijke uitstraling. Doe hem om als sieraad en erken tegelijkertijd de betekenis om een mooie boost van goede energie en charme te ontvangen.
Bruce besloot haar een Hanger Halsketting met het Boze Oog van Zirkoon en koper te geven.
De Hanger met het Boze Oog ketting is aantrekkelijk en mooi; het heeft ook een mystiek tintje. Een deel van het T-shirt ontwerp toont de hanger die een embleem van het boze oog, een symbool van bescherming tegen het kwaad en symboliseert geluk. Dit is een oogverblindende ketting die voornamelijk gevormd is met zirkoon en koper, waardoor de ketting er heel luxe uitziet. Als je graag sieraden draagt die ook een betekenis hebben, dan is dit een geweldig halssnoepje om te hebben, naast een mooi accessoire.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Dit zijn de Boze Oog Hanger Collier/Zirkoon Koperen Ketting.
Materiaal: Metaal
Pakketgrootte: 100 ร 100 ร 30 mm
Materiaal: Koper
Stijl: Unisex
Modellering: Geometrie
Kettingstijl: watergolfverbinding
Kleur: donkerblauw, roodbruin, olijf, hemelsblauw, lichtpaars
Lengte ketting: 45+5cm
Pakket: Ketting x1″
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Koper |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| Hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jesse W. –
Iโm in love with this necklace. Itโs a beautiful piece thatโs perfect for any occasion.