£20.00
Hier introduceert de Zirkoon Hart Klauw Mom’s Gift Set Ketting die de liefde van een moeder voor haar kind symboliseert. Het slanke en opvallende damesontwerp heeft een hartvorm, waarmee een moeder de eindeloze liefde met zirkonia edelstenen kan belichamen.
De halsketting heeft een uniek ontwerp waarbij de klauwen die worden gebruikt om de zirkonia stenen vast te houden perfect zijn gedaan op een manier die hun glans versterkt, een zeer stevige grip. Gemaakt van kwaliteitsmateriaal en ontworpen door experts, is deze ketting er een die generaties lang meegaat, waardoor het er een is die mensen generaties lang koesteren.
Dit sieraad is niet alleen een prachtig accessoire, maar ook een ontroerend cadeau voor elke vrouw, vooral voor een moeder. Het wordt geleverd in een zwart fluwelen doosje, wat het luxueuze gevoel van dit toch al extravagante accessoire nog versterkt. Meestal past het bij de gelegenheid, of het nu een verjaardag, jubileum of een andere vorm van blijk van waardering voor de belangrijkste vrouw in iemands leven is.
De Zircon Heart Claw Mom’s Gift Set Necklace is gemaakt om dagelijks te dragen en ziet er goed uit, zelfs bij zakelijke outfits. De verstelbare ketting maakt het ook mogelijk om elke halslijn grootte passen, en de veilige sluiting zal elke drager op hun gemak. Het is een toonbeeld van verfijning en romantiek in combinatie met sieraden en is echt perfect om te geven aan elke moeder die een warme erkenning en eerbetoon waard is.
| Gewicht | 0.12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 17 × 10 × 8 cm |
| gewicht | 0, 12 KG |
| lengte | 17 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Ketting |
| hoogte | 8 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Liam T. –
This necklace is fantastic. Itโs delicate, stylish, and high-quality.