£12.00
De Silver Women’s Infinity Necklace verbeeldt de boodschap van de liefde die oneindig bloeit voor de vrouwen die er zijn. De ketting is gemaakt van 925 zilver en heeft een oneindigheidssymbool als symbool voor eeuwige liefde en eeuwige communicatie. Deze chique, personaliseerbare ketting is geschikt voor elke dag of voor die ene speciale persoon.
Deze prachtige Sterling zilveren ketting voor vrouwen is perfect om jullie eeuwige liefde en mogelijkheden voor een hecht en krachtig paar uit te drukken. Vakkundig gemaakt van kwaliteitszilver is deze ketting voorzien van een oneindigheidssymbool dat staat voor eindeloze liefde en grenzeloze mogelijkheden. Het oneindigheidssymbool heeft een minimalistische uitstraling en is ontworpen in een moderne stijl die bij alle mensen past en voor elke gelegenheid kan worden gedragen.
De symboliek van oneindigheid staat eigenlijk voor eeuwige liefde, vriendschap en kracht, dus deze kleine hanger zal een mooi aandenken zijn voor een speciaal iemand of voor jezelf. Voornamelijk het deel dat verstelbaar is, is de ketting die dus kan worden aangepast aan de juiste lengte die de drager het beste uitkomt. De veilige sluiting voegt ook nog een extra vleugje elegantie toe aan de ketting, zodat je sieraden niet gaan slingeren en in de knoop raken met de rest van je accessoires.
Dit is een geweldig cadeau voor je geliefde of om elke dag te dragen om je eraan te herinneren hoe bijzonder en bekwaam je bent. Draag hem bij een stijlvolle jurk voor ’s avonds, of draag hem zelfs met andere kettingen als een amateuristische gestapelde look. De zilveren Women’s Infinity Necklace symboliseert het idee van blijvende liefde die past bij iedereen die liefde, relatie en vrouwenrechten koestert.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 13 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Oneindig, Ketting |
| hoogte | 13 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Alexis L. –
The design of this necklace is beautiful. Itโs a fantastic piece for any jewelry collection.