£35.00
Het gebruik van het kruis en het hart brengt de twee belangrijkste aspecten van het kruis naar voren: het is een symbool van geloof en een symbool van liefde. Dit maakt het geschikt om cadeau te geven of gewoon een constante herinnering aan het geloof.
Zilveren Hart Kruisketting is chique vormgegeven en heeft een kruisvorm met een hartvormige hanger. Deze unieke ketting is gemaakt van het zuiverste zilver en is even prachtig als elegant. Religie en liefde zijn symbolisch verbonden in deze bijzondere combinatie – het kan worden gebruikt als cadeau of als persoonlijke talisman. Gezien zijn functionaliteit en wijdverspreide populariteit hoort deze elegante ketting thuis in de garderobe van elke vrouw.
Belangrijke informatie:
Productnaam: S925 Perruque des croix de metaal/S925 kruis halsketting
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: x – Greenights’ merken – tassen, portefeuilles 100 x 100 x 20 mm
Materiaal: Zilver
Stijl: mode en eenvoud
Kenmerken: Geometrie
Kleur: Zilver
Lengte ketting: 42.5cm
Hoogte en breedte: Orgel: 1. 0*1. 0cm, Kruis: 1. 6*0. 9cm
Paklijst: 1 * Ketting
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Kruis, Hart, Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Charlie R. –
This necklace is just gorgeous. Itโs a perfect accessory for any outfit.