£10.00
Silver Gold Tree of Life Necklace is een meesterwerk dat diepgaande betekenis draagt als een symbool van schoonheid en vakmanschap tijdens het dragen het geeft een sprookjesachtige gevoel en een girly vleugje elegantie aan de zijkant nek. Ze namen de levensboom over en namen hem overal mee naartoe.
Bevrijd de levensgeest met ons mooie ontwerp van de Tree of Life ketting. Deze zwart met goud vergulde ketting ziet er professioneel uit en de hanger toont de takken en wortels van de levensboom op een zeer gedetailleerde manier. Het wordt geassocieerd met groei, kracht en saamhorigheid van vrouwen dus een goed embleem om te worden gepresenteerd aan meisjes van alle leeftijden. Dankzij de kwaliteit van het materiaal en de ingewikkelde kettingen is het een zeer modieus accessoire dat ongelooflijk schattig is en een gevoel van pure romantiek geeft aan een kledingstuk. Ervaar de elegantie en de betekenis van de Levensboom en neem de betekenis overal mee naartoe.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Levensboom Sieraden/halsketting
Afmetingen verpakking: B: 120 mm x H 180mm x D: 40mm
Materiaal: Legering
diameter 3. 5CM
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 180 × 40 cm |
| Kleur | Goud |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Stevig |
| vorm | Ketting, Rond |
| gewicht | 0.02 KG |
| lengte | 12 cm |
| breedte | 18 cm |
| hoogte | 4 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Harper Q. –
Iโm thrilled with this necklace. Itโs elegant and beautifully crafted.