£30.00
Upgrade je look met de Hexagon Star halsketting; deze sieradencreatie heeft een opvallende zeshoekige hanger versierd met een sterpatroon. Hij is functioneel en slank en heeft een perfecte lijn waardoor hij er modieus en prachtig uitziet.
De Hexagon Star Necklace is een modern modeaccessoire dat perfect is voor iedereen die een vleugje geometrische vormen aan zijn of haar outfit wil toevoegen. De ketting heeft een zeshoekige hanger met een stervormig ontwerp, dat een vleugje moderniteit en stijl met mode associeert. Perfectie is de naam van deze sleutelbeen ketting die elegant om je nek gedrapeerd wordt en je die chique look geeft waar je zin in hebt. Dit is een perfect accessoire voor een stijlvolle vrouw die verliefd is op minimalistische uitvindingen en die de kwaliteit van haar kleding waardeert.
Belangrijke informatie:
Productnaam: HEXAGON STAR Halsketting/Halsketting met stermotief
Materiaal: zilver
Afmetingen verpakking: 100 ร 100 ร 20 mm
Behandelingsproces: galvaniseren
Type: Halsketting
Stijl: Vrouwen
Vorm: ster
Stijl ketting: Mohawk mand – Eerste divisie
Omtrek: 21cm (inclusief)-50cm (inclusief)
Kleur: Het soort van witte Jewel: Hexagon Star Zirconia ketting
Paklijst: 1 halsketting
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting, Ster |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Riley J. –
This necklace is gorgeous. Itโs stylish and adds a lovely sparkle to any outfit.