£15.00
Dit is een Xiaomi Parel Choker Ketting, die elke look kan aanvullen en stijl toevoegen aan het imago van een moderne vrouw. Maak van deze halsketting degene die je nu draagt en schitter intelligent met behulp van modieuze technologie.
Kies voor klasse en technologie met de Xiaomi parelketting. Dit accessoire is de samensmelting van het tijdloze ontwerp van een parelketting en de technologie van Xiaomi. Zo’n accessoire geeft een mooie uitstraling en veelzijdigheid aan een vrouw en combineert kwaliteit met de omlijsting en het ontwerp van de ketting. Pas de mix van mode en technologie toe in je uiterlijk en maak van deze Xiaomi parelketting de beste keuze voor een elegante en moderne stijl.
Belangrijke informatie:
Pakketgrootte: Doorgang 150 x 150 mm met een dikte van 30 mm.
Materiaal: Mizhu
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15 × 15 × 3 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 15 cm |
| breedte | 15 cm |
| kleur | Wit |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Choker |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Riley S. –
This necklace is gorgeous. Itโs elegant and adds a great touch to any look.