£25.00
Het werk aan deze ketting is ongelooflijk ingewikkeld en het vakmanschap is op zijn zachtst gezegd van hoge kwaliteit; het heeft zo’n magische en stijlvolle uitstraling dat geen enkele vrouw het niet zou willen hebben. Het is het meest geschikt voor mensen die betekenis vinden in het hebben van unieke en emblematische ornamenten. Het is een goed accessoire dat het uiterlijk mysterieus en stijlvol maakt zonder moeite.
De Wing van de waterdruppel gevederde stenen ketting is een van de mooiste en magische en accessoires die kunnen worden gedragen om de schoonheid van elke outfit te verbeteren. De ketting heeft een prachtig handgesneden veer vleugel die een zirkoon edelsteen versterkt op het heeft. Deze ketting heeft een uitgebreide en prachtige constructie en daarom, als je hem om de hals draagt, voel je je alsof je een tovenaar bent of een buitenaards aura hebt. Het is ideaal voor mensen die graag kettingen hebben met een ongelooflijk verhaal erachter; ze zien er geweldig uit en hebben een prachtige betekenis.
Belangrijke informatie:
Naam: Feather Wing Neclace/Feather Necklace
Materiaal: Zirkoon
Afmetingen verpakking: P: 100 x 100 x 20 mm
Behandeling proces: diamant ingelegd
Vorm: druppelvorm
Omtrek: 31cm (inclusief)-40cm (inclusief)
Populaire elementen: waterdruppels
Stijl: Frans retro
Toepasselijke mensen: vrouwen
Classificatie van populaire elementen: natuurlijk, zoals door het creรซren van een document dat nauwkeurig de instelling middenkader en de naam van de nieuwe functie, zoals in de tabel hieronder.
Paklijst: 1 ketting met de tas
Overzicht:
Nieuwe ontwerpen en de kwaliteit van de aangetroffen producten waren 100% origineel.
Must-have voor modevrouwen
Hebben een prachtige uitstraling
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Ketting, waterdruppel |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Harper S. –
I adore this necklace. Itโs a lovely piece that enhances any outfit.