£35.00
Deze uitzonderlijke Women’s Amethist Ketting Natural wordt geleverd met een vrij slank profiel en de beste materialen waardoor het bruikbaar is als een formele accessoire. Verbeter je mode en laat je verleiden door de schoonheid van deze diepe ruimte tint.
De Women’s Natural Amethyst Necklace is een prachtig accessoire dat de perfecte combinatie van tederheid en natuurlijkheid kan weerspiegelen. De ketting is majestueus en wordt geleverd met natuurlijk materiaal dat is amethist edelsteen geeft het een koninklijke paarse kleur. Het is prachtig in elkaar gezet, wordt geleverd met een delicate dragen en uitsluitend raakt aan kwaliteit materiaal te geven uit een verklaring sieraden. Val op met deze ketting en voeg meer glamour toe aan je uiterlijk door het dragen van een sieraad dat wordt geassocieerd met mysterie en elegantie: amethist.
Belangrijke informatie
Materiaal: Zilver
Behandelingsproces: galvaniseren
Stijl: Vrouwen
Modellering: Geometrisch
Kleur: Amethist
Zuiverheid: 925 zilver
Populaire elementen: geometrie
Verpakkingslijst:
Ketting X1PCS
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| Hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Logan Q. –
This necklace is exactly what I wanted. Itโs beautifully crafted and versatile.