£25.00
Maansteen veer ketting is een van de unieke sieraden ontwerpen speciaal gemaakt voor vrouwen, met de Clavicle ketting ketting stijl.
Deze heerlijke ketting creaties met de grootst mogelijke aandacht voor detail, het heeft de artsy gevoel van bohemien flair in combinatie met verfijning kijken. Een sleutelbeen ketting lengte maakt het desirably uniek voor personen die willen hun geest vrij en tonen persoonlijke houding.
Women’s Moonstone Feather Necklace is een ander inspirerend product in deze sieradenlijn omdat het een algemene afbeelding van een veer en het unieke van de AAA-kwaliteit maansteen bevat. De ketting bestaat uit een verenlook met een maansteen in het midden, wat dit sieraad een harmonieuze en dromerige uitstraling geeft. Het werk dat is besteed aan het maken van deze ketting is gedetailleerd; het biedt een boho-chique, verfijnde look die perfect is voor elke gelegenheid. Het is ook ideaal voor formele kleding met zijn sleutelbeen kettinglengte, vooral voor de modieuze vrouwen die hun vrijheid willen uitbreiden.
Belangrijke informatie:
Naam: Vrouwen maansteen veren ketting, sleutelbeen ketting, Veren ketting
Materiaal: Zilver
Afmetingen verpakking: De afmetingen van het ontwerp zijn 100 x 100 x 20 mm.
Stijl: mode en eenvoud
Kenmerken: galvaniseren, geometrie
Kleur: Maansteen ketting
Hanger Maat: 14 * 16. 5mm
Ketenlengte: 40+5cm
Paklijst: 1 * ketting
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Sydney K. –
I love this necklace! Itโs stylish and adds a touch of sophistication.