£15.00
In deze Women’s Heart Shaped Sagittarius Ketting mogelijkheden van relatie en astronomie worden afgebeeld in een artistieke manier, en wordt ingewikkeld ontworpen, het is een schat aan een sieradencollectie.
Het heeft ook een spectaculaire Hartvormige Boogschutter Ketting gegeven in de categorie van vrouwen dierenriem sterrenbeeld ketting.
De Boogschutterhalsketting voor dames – Hartvormige sterrenbeeldketting is een prachtig sieraad dat voortkomt uit romantiek. Dit stijlvolle sieraad wordt geleverd in een ketting en heeft een hart embleem op de hanger met sprankelende Sagittarius dierenriemtekens. De verschijning van de hartvorm met sterrenbeeld op dit onderwerp betekent liefde en passie, dus het zou een geweldig cadeau voor een persoon geboren onder de Boogschutter dierenriemteken of voor degenen die nauwe relatie met hen. Deze prachtig ontworpen ketting zou indruk maken op elke dame en het ontwerp is uniek en bevat zowel het aspect van astrologie en de band die wordt gedeeld tussen twee individuen.
Belangrijke informatie:
Naam: Uniek Boogschutter symbool speciaal voor vrouwen ;Hartvormige Boogschutter ketting/Sagittarius ketting
Materiaal: metaal, glas
Pakketgrootte: 100mm x 100mm x 20mm
Hanger grootte: ongeveer 20mm * 20mm
Lengte ketting: ongeveer 45cm + een 5 cm verlengketting
Verpakking: OPP zak (transparant)
Paklijst: 1 (Ketting)*
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Hart, Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Charlie N. –
This necklace is stunning. Itโs delicate and makes any outfit look great.