£40.00
Veel vrouwen zullen deze ketting zeker waarderen en de verfijnde en romantische uitstraling maken het ongetwijfeld de perfecte versiering voor elk tijdloos stuk.
Gouden Hanger Collier – Rose stijl Ketting is het product gewijd aan de dames van de wereld.
Een opmerkelijk product in de winkel is de Women’s Gold Pendant Necklace die zelfs in zijn eenvoud schreeuwt stijl en klasse. De hanger is delicaat uitgesneden en heeft een rozenembleem dat liefde en de essentie van het zachte geslacht uitstraalt.
De gouden plating maakt de ketting sprankelend en geeft het elegantie waardoor het geschikt is voor gebruik in de normale dagelijkse activiteiten, maar ook voor gebruik in gelegenheden zoals bruiloften en andere ceremonies. Deze ketting onderstreept verfijnde en romantische look van de vrouwen, en het is vrijwel universeel vanwege de tijdloze uitstraling en subtiele aantrekkingskracht.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Gouden hanger ketting / Rose stijl ketting
Materiaal: Metaal
Pakketgrootte: Afmetingen van de vorm: 120 mm x 100 mm x 40 mm
Type: Hanger
Materiaal: Goud
Ingelegd materiaal: niet ingelegd
Stijl ketting: O-vormige ketting
Vorm: Geometrisch
Gewicht: 1 (g)
Edelmetaalmassa: 0. 1 (g)
Inhoud verpakking: Tijdens + 925 Verzilverde Gouden Hanger Collier + Cadeauzakje + Certificaat
Overzicht:
Totaal nieuw ontwerp en superieure kwaliteit
Must-have voor mode vrouwen
Hebben een prachtige uitstraling
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 100 × 40 cm |
| Kleur | Goud |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 12 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 4 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Mason F. –
Iโm thrilled with this necklace. Itโs elegant and adds a perfect finishing touch.