£10.00
Dit is een ketting van geloof en spiritualiteit en fungeert in zekere zin als een herinnering. Door de subtiliteit en schoonheid van het ontwerp is het unisex en kan het altijd gedragen worden. Deze ketting is met veel precisie en fijnzinnigheid gemaakt en symboliseert op een prachtige manier toewijding en geloof.
Terwijl de meer verfijnde sieraden bekend staan als Jezus Kruis. Deze Basic is speciaal ontworpen voor vrouwen en wordt simpelweg Female Simple Jesus Cross Necklace genoemd.
Een accessoire dat zeker aan te raden is, is de Female Simple Jesus Cross Necklace. Dit is een niet-gecompliceerde kruishanger die geloof en spiritualiteit symboliseert voor gelovigen. Door het milde uiterlijk en ontwerp kan deze ketting gemakkelijk gedragen worden bij verschillende gelegenheden. Deze halsketting is met grote precisie gemaakt en is een kunst van geloof en toewijding, wat hem heel bijzonder maakt.
Belangrijke informatie
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: 10 x 10 x 20 cm
Productinformatie:
Stijl: Europa en Amerika
Materiaal: Alloy
Type: Ketting
Stijl: Dames
Stijl: Kruis
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Kruis, Ketting |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Charlotte W. –
I adore this necklace. Itโs elegant and complements any look.