£15.00
Deze choker ontwerp niet alleen voldoet aan elk detail van de hals en de bijbehorende decollete, maar is ook zeer modieus en comfortabel om te dragen en is daarom perfect voor alle bruiden die graag een stijlvol statement te maken op hun grote dag.
Kristallen Choker Gems Gekleurde Swarovski Choker Sieraden Vrouwen Hoge Hak Schoenen Strap Wedding Chokers Kettingen
Dit volgende bruidssieraad heet de Full Crystal Rhinestone Choker Necklace en heeft zeker geen gebrek aan glamour. Een aanvulling op de schoonheid van een bruid is ingesloten met fonkelende kristallen strass steentjes en zal een prachtige aanvulling op elke bruidsjurk. Choker is elegant om de locatie van de hals lijn die het ideaal is voor bruiden die willen een eye candy op hun trouwdag te schetsen. Het ontwerp en het maken van deze ketting toont de beste kwaliteit om ervoor te zorgen dat het past bij de hoogste, en is perfect voor elke bruid als het maakt haar voelen als de vrouw van een prins.
Belangrijke informatie:
Naam van het product: Crystal Rhinestone Choker Necklace/Choker Ketting – ะฟะพะฟัะปััะฝัะต ัะฒะตะปะธัะฝัะต ะธะทะดะตะปะธั ะพั ะปัััะธั
ัะธัะผ ะฃะบัะฐะธะฝั.
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: 100 (B) x 100 (D) x 20 (H) mm
Materiaal: Kristal, legering
Lengte ketting: 29ยฑ1cm+10cm(verlengde ketting)/11. 41ยฑ0. 39inch+3. 93inch(Uitgebreide ketting)
Ketting breedte: 1cm / 0. 39inch, 1. 6cm / 0. 62inch, 2. 5cm/0. 98inch
Kleur: Veelkleurig, Wit
Pakket: Ketting x1″
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 20 cm |
| Maat | 10mm, 16mm, 25mm, 38mm |
| Kleur | Kleurrijk, Wit |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Bergkristal |
| patroon | Effen |
| vorm | Choker |
| gewicht | 0.01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
James Q. –
This necklace is absolutely lovely. Itโs a great addition to my jewelry collection.