£20.00
De Full Diamond Scorpion Necklace is een opvallende en spectaculaire accessoire dat het vermogen van een rijk ontwerp en betekenisvolle betekenis accentueert. Gemaakt van 925 sterling zilver, wit goud of geel goud, de ketting ziet eruit als een levensechte schorpioen gehuld in briljant geslepen diamanten over zijn hele lichaam.
De schorpioen, die een hanger is, ziet er bijzonder realistisch uit en het bedrijf heeft speciale aandacht besteed aan alle details van het uiterlijk van de insluitsels. De diamanten zijn over de hele hanger ingebed, van de dreigende klauwen tot de wormachtige staart, zodat hij bij elke draai schittert door de pracht van het licht dat door de diamanten wordt weerkaatst.
De Full Diamond Scorpion Necklace is een buitengewone accessoire dat houding en glans zal brengen in het leven van de drager. Het sieraad waar ik het over heb is de ketting die een schorpioen met diamanten waardoor de ketting ziet er glamoureus en aantrekkelijk heeft. Armbanden gemaakt met elegantie en explicietheid, kunnen het beeld aanvullen en de onoverwinnelijkheid geven van de vertegenwoordiger van het sterkere geslacht. Omdat het een uniek ontwerp is, samengevoegd met glanzende diamanten, is het ideaal voor vrouwen die in de eerste plaats hun individualiteit en gevoel voor stijl willen benadrukken.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Full Diamond schorpioen ketting / Trendy persoonlijkheid ketting voor vrouwen
Materiaal: titanium staal
Populaire elementen: Metaal
Pakketgrootte: 100 mm X 100 mm X 20 mm
Type: hanger
Toepasselijke gelegenheden voor geschenken: reisherinnering maken, personeelsincentive.
Kleur: Zonder ketting volledige diamant schorpioen zilver, volledige diamant schorpioen zilver met ketting
Stijl: Retro
Grootte: 4*3CM
Keten lengte: 60 + 5CM
Ketting breedte: 0. 3CM
Paklijst: 1 Lading * Ketting
| Gewicht | 0.04 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 04 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Ketting, Schorpioen |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Harper V. –
Iโm thrilled with this necklace. Itโs elegant and adds a beautiful touch to my style.