£10.00
Geef je outfits een grotere dimensie met de Butterfly Statement Necklace, waarmee je pronkt met een handgeschilderde vlinder charm die besprenkeld is met kristallen. Het is ook zeer universeel en stijlvol, het algemene ontwerp geeft elke outfit een vleugje verfijning.
Hier is de volgende serie – Butterfly Statement Hangers Kettingen, laat je schoonheid in je naar buiten komen. Het nemen van referenties van de Europese en Amerikaanse modetrends, deze kettingen worden geleverd met vlinder motieven die verandering en schoonheid betekenen. Gemaakt met zorgvuldigheid en mooi gepolijst met kristallen, ze zijn heel luxe en stijlvol. Til je stijl naar een hoger niveau en laat je betoveren door de aantrekkelijke schoonheid van deze vlinderkettingen die de look van vrouwen verbeteren en onweerstaanbaar maken. Ideaal voor wie graag groen denkt en tegelijkertijd een levendig fashion statement wil maken.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Vlinder statement hangers kettingen/halsketting
Afmetingen verpakking: 100 x 100 x 30 mm
Vlinder verklaring kettingen Hangers Vrouw Chokers Collar Water Wave Chain Bib 24K geel goud gevuld / zilver dikke sieraden
Kleur: Als de afbeelding
Materiaal: (24K goud gevuld)
Kristal: NEE
Maat Ketting lengte: 16. 5′
Grootte Hanger: 1. 8CM * 2. 3CM๏ผDe conversiefactoren zijn 1 inch = 25. 4mm of, 1mm = 0. 0393 inch๏ผ
Het dragen van Gelegenheid: Liefde / Dagelijks / Verloving / Huwelijk / Pop de Vraag
Cadeau voor: Een vriendin / Een moeder / Een vrouw
Geschikt voor: Een ander belangrijk punt is dat het figuur is onderverdeeld naar leeftijd, wat betekent dat Jeugd Vrouw + Volwassenheid Vrouw het gewenste figuur is.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Goud |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Koper |
| patroon | Effen |
| vorm | Vlinder, Ketting |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jamie F. –
Iโm very pleased with this necklace. Itโs chic and adds a lovely sparkle to my look.