£20.00
Deze ketting heeft een Europese en Amerikaanse stijl en is onmisbaar voor mensen die graag van stijl veranderen en naar feestjes of andere speciale gelegenheden gaan.
Little Butterfly ketting is een van de Europese en Amerikaanse stijlen van de kettingen.
Little Butterfly Necklace is een prachtig accessoire dat echo’s vindt tussen Europa en Amerika om een aantrekkelijk accessoire te vormen. De ketting die de ketting met de vlinder verbindt is relatief dun en fijn, en de vlinder die aan de ketting hangt is ook klein en lieflijk, het lijkt elegant en grappig. Ontworpen met veel vakmanschap, ziet deze ketting er elegant uit en biedt een vleugje nostalgie met betrekking tot de natuur. Ongeacht de gelegenheid is casual of formeel, zal deze Europese en Amerikaanse stijl ketting een aanvulling op het dagelijks leven of belangrijke gebeurtenissen met zijn eigen hoogtepunt van charme.
Belangrijke informatie:
Productnaam: De sieraden die Em en Jan voor die periode hadden gemaakt waren vrij eenvoudig, bestaande uit Little Butterfly necklace/Butterfly Necklace.
Materiaal: Zilver
Stijl: Europees en Amerikaans
Verpakkingsgrootte: 100 x 100 x 20 = 20 000 Diese Abmessungen sind schon etwas grรถsser und entsprechen etwa einer Kubikmeter; Das bedeutet, dass hei ^{[2]}
Bewerkingstechnologie: diamant
Type: hanger, hanger
Stijl: Vrouwen
Modellen: Vlinder
Stijl ketting: kruisketting
Paklijst: 1 = halsketting
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Vlinder, Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Parker M. –
Iโm in love with this necklace. Itโs stylish, elegant, and well-made.