£50.00
De Vintage Snake Cross Necklace is perfect voor kopers die op zoek zijn naar betekenisvolle en individualistische accessoires omdat dit sieraad een nogal ouderwetse uitstraling heeft en een betekenisvolle combinatie van symbolen.
Je kunt deze ketting het beste omschrijven als een slangenkruis hanger ketting, maar hij is relatief oud en behoort niet tot de laatste trend.
Vintage Snake Cross Hanger Necklace is een betoverend sieraad dat de charme van een slang verbindt met een spiritueel relevant kruis. De hanger aan de ketting is antiek vormgegeven met een slang gekruld rond een kruis gewikkeld rond het woord ‘slang’. Het ontwerp van deze ketting is prachtig en geeft een sfeer van tijdloosheid en mysterie. Daarom is het gepresenteerde model zo bijzonder; het is klassiek en heeft elementen die betekenisvol zijn wanneer ze worden gecombineerd; het is een geweldige optie voor diegenen die houden van niet-alledaagse accessoires.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Mannen slang Wrap armband / mannen armband / Snake armband
Materiaal: Deze bestaat uit AAA zirkoon en milieubeschermend koper.
Afmetingen verpakking: Plaatsafmetingen van 100 x 100 x 30 mm.
Proces: Micro-inleg + galvaniseren voor het gebruik van 18K gouden en platina metalen.
Geschikt voor het geven van geschenken gelegenheden: viering, jubileum, herdenking, sport.
Paklijst: 1 * Ketting
| Gewicht | 0.04 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| gewicht | 0, 04 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Goud, Rosรฉgoud, Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Kruis, Ketting |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Nolan P. –
This necklace is absolutely stunning. Itโs elegant and well-made.