£30.00
Deze prachtige Peridot Topaz ketting geeft een stijlvolle uitstraling aan iedereen die het draagt, voor elke gelegenheid.
Peridot Topaz Ketting is een van de elegante en mooie Jewelries speciaal ontworpen ketting met Vintage Style.
Welkom bij de tweedelige ketting van tijdloze schoonheid: onze Peridot Topaas ketting. Een fascinerend ontwerp was het belangrijkste idee voor deze ketting; peridot en topaas edelstenen zijn gebruikt om dit sieraad er fantastisch uit te laten zien, terugkerend naar de traditie van de klassiekers. De details van dit ontwerp en de tint van ‘retro-Beatles’ op de achtergrond maken het geheel nog mooier. Of je hem nu draagt voor een dagje uit, een avondje uit of welke gelegenheid dan ook, deze halsketting is een van de meest verrukkelijke stukken die een nostalgische aantrekkingskracht heeft op een vroeger, elegant tijdperk. Verberg die retro-uitstraling niet; laat deze Peridot Topaz halsketting het enige accessoire zijn dat iedereen zal opvallen.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Ketting/Peridot Topaas
Pakketgrootte: ELEKTRISCH : 130 x 100 x 50 mm
Stijl: Vintage
Materiaal: zilver
Behandelingsproces: galvaniseren
Type: Ketting
Stijl: Vrouwen
Modellering: geometrisch
Toepasselijke gift-geeft gelegenheden: bruiloften, souvenirs, stimulerende prikkels voor de werknemers
Verlengketting: Ze moeten 10 cm of minder groot zijn als ze invasieve kenmerken bezitten, ze moeten gemakkelijk te onderscheiden zijn als ze veelkleurig zijn en als ze haken bezitten mag hun grootte niet meer dan 10 cm zijn.
Materiaal hanger: kristal
Omtrek: 51cm (inclusief)-80cm (inclusief)
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 13 × 10 × 5 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 13 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Ketting |
| hoogte | 5 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Aubrey N. –
Iโm very pleased with this necklace. Itโs stylish and adds a perfect touch of glamour.