£15.00
Men’s Vintage Chain Crucifix Necklace is vervaardigd tot in de perfectie, is dit accessoire gemaakt om de formaliteit van het uiterlijk van de mannelijke individuen die waarderen de retro vibes te stimuleren. Als gevolg hiervan bevat het kledingstuk een ketting die robuust wordt gedragen, evenals stereotiepe ornamenten die bedoeld zijn om duurzaamheid aan te geven.
De herenketting met kruisbeeld kenmerken van de ketting en het kruisbeeld zijn ontleend aan de old-school thema’s. De ketting beschikt over een kruisbeeld dat detail werk op het heeft en ziet er nogal klassiek en ruig mannelijk. Deze ketting heeft de kwaliteiten van een ouderwets sieraad en is bedoeld om te voldoen aan de esthetische voorkeuren van moderne mannelijke consumenten. De ketting is zeer sterk en het bedeltje heeft veel betekenis voor een vroom individu; het zet ook een nogal formele toon aan het algehele ontwerp van de hanger.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Crucifix Kettingen/Ketting Crucifix Hangers voor Heren
Materiaal: Metaal
Pakketgrootte: 180 mm langs breedte, 230 mm langs lengte 40 mm langs dikte
Voorwaarde: Gloednieuw
Metaal: Alloy
Kleur: als foto
Hoeveelheid: 1 stuk
Paklijst: Namplate; 1 stuk Ketting
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 23 × 4 cm |
| gewicht | 0, 03 KG |
| lengte | 18 cm |
| breedte | 23 cm |
| kleur | Goud, Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Jongen |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Kruis, Ketting |
| hoogte | 4 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Hannah G. –
This necklace is beautiful. Itโs delicate and adds a perfect touch of glamour.