£15.00
Deze prachtige halsketting vult je kleding aan als een waar kunstwerk, dankzij de kwaliteit en het ontwerp, en je kunt preken met een passende uitstraling.
Geraffineerd Holly Cross Collier – Stijlvol Collier zonder ornamenten.
Met veel plezier presenteren wij u onze elegante “Holly Cross Necklace – Plain Stylish Necklace. “Een stijlvol sieraad dat gemakkelijk bij elke kleding en elk evenement past. Zoals altijd heeft het bedrijf veel aandacht besteed aan de details, de hanger is in de vorm van een kruis, dus het verbeelden van heiligheid en goddelijke interventie, maar het sieraad is trendy en chique. Dit prachtige sieraad – ketting is gemaakt van hoogwaardige materialen en het vakmanschap blonk uit, waardoor een prachtig product is ontstaan dat de schoonheid weerspiegelt van sieraden die kunnen worden gebruikt om het geloof te vertegenwoordigen zonder afbreuk te doen aan stijl.
Belangrijke informatie:
Naam van het product: Holly Cross Neckless: Kruis Ketting
Materiaal: Legering, roestvrij staal
Afmetingen productverpakking: 180 mm in breedte en diepte en 40 mm in dikte.
Type: halsketting
Stijl: vrouwelijk
Verpakking: individueel verpakt
Omtrek: 60 cm
Kleur: goud, zilver, zwart
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 18 × 4 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 18 cm |
| breedte | 18 cm |
| kleur | Zwart, Goud, Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| Geslacht | Jongen, Meisje |
| materiaal | Goud, Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Kruis, Ketting |
| hoogte | 4 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Kendall R. –
This necklace is fantastic. Itโs elegant and perfectly crafted.