£30.00
Dit sieraad is perfect voor mensen die op zoek zijn naar een oud voorwerp dat een verhaal vertelt omdat het dierbare herinneringen binnen handbereik houdt.
Geรซvalueerde Ideeรซn Openbare Fotodoos Ketting – Vintage Mode
De Openable Photo Box Necklace geeft een vintage toegankelijkheid aan het accessoire en heeft tegelijkertijd sentimentele waarde. De ketting heeft een afneembaar medaillon aan de voorkant; als je het opent, kun je er een foto of een klein aandenken in doen. Met prachtig werk in dit item, geeft deze retro stijl ketting de drager stijl en verfijning van vroegere tijden. Omdat je persoonlijke herinneringen bij je kunt houden, is deze ketting het meest geschikt voor mensen die op zoek zijn naar een klassieker, een stuk dat een verhaal te vertellen heeft.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Mode en andere sieraden accessoires, Fotolijst ketting/Vintage mode
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: Met een afmeting van 100 x 100 x 20 mm is het hart ook voorzien van micro elektrische contactpunten op het oppervlak.
Stijl: Europees en Amerikaans
Materiaal: Messing
Materiaal hanger: Messing
Kleur: wit – parelpoeder, rood – wijn
Populaire elementen: metaal, retro, ketting, geometrisch, liefdevolle beer, driedimensionaal ornament
Grootte: 1. 8*1. 7cm
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Wit |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Onregelmatig |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jaden A. –
This necklace is gorgeous. Itโs a beautiful addition to any jewelry collection.