£12.00
De presentatie van onze Vier-laagse Roze Crystal Beads ketting die de aanraking van klasse en moderniteit toe te voegen aan je persoonlijkheid. Elke laag bevat roze kristal kralen die een glanzende en glanzende uitstraling voor een grotere glinstering hebben. Zo vormen de in elkaar grijpende strengen een prachtige val die elke outfit direct ten goede kan veranderen.
De vierlagige roze kristallen kralenketting zal je altijd bijstaan; het is het toppunt van vrouwelijkheid en verfijning. De strassteentjes zijn roze wat een zachte noot geeft aan het accessoire en het kan gedragen worden voor verschillende gelegenheden: zakelijke evenementen, bruiloften en als een alledaagse speld. Er zijn vier lagen gebruikt en dit creรซert een glamoureuze diepte en dimensie en deze ketting zal zeker een juweeltje zijn in elk sieraad.
Het leggen met hoge finesse, voor elk kristal kraal, we kiezen en harmoniseren ze en onze final touch geeft de perfect gepolijste uitgang naar de essentie van weelde vast te leggen. De lengte van de ketting is ook flexibel, afhankelijk van de beoogde pasvorm en de halslijnen van de kleding die bij de ketting gedragen zal worden.
Deze ketting kan worden gecombineerd met een verfijnde LBD of een elegante blouse gecombineerd met een jeans, zodat het resultaat elegant en indrukwekkend zal zijn. Verwen jezelf of misschien je speciale iemand met deze klassieke stijl die zeker jarenlang gekoesterd zal worden. De Four-layer Pink Crystal Beads Necklace is niet alleen het symbool van stijlvolle imago van de dames, maar ook de producten van hoge kwaliteit en ……
Nu de roze kristallen ‘charme zal voor u klaar en deze prachtige ketting zal uw verfijnde stijl verklaring te ondertekenen. Van een bruiloft of een andere gelegenheid die vraagt om verfijning tot gewoon accentueren de reguliere outfits, kan deze ketting niet worden fout voor glamour.
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 03 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Kristallen kralen |
| vorm | Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Amelia P. –
I love this necklace! Itโs stylish, delicate, and perfect for any occasion.