£8.00
Om de gewone parelketting te verbeteren, zijn de parels in een vierkante vorm gesneden om het een modern uiterlijk te geven en het uniek en stijlvol te maken om bij elke gelegenheid te dragen. Dit soort van een delicate ketting is comfortabel om te dragen, vasthoudend, en loopt met de glamoureuze look van de feministische vrouw.
Vierkante parelketting ketting
Maak kennis met onze nieuwste stuk, Square Pearl Chain ketting die elegantie en klasse toevoegt aan elk ensemble dat je draagt.
Dit model halsketting illustreert een fijne ketting met vierkante parels, waardoor de combinatie zeer aantrekkelijk is.
Dit product is met de grootste zorg gemaakt en daarom is de kwaliteit van het materiaal dat gebruikt is om deze ketting te maken, een uniek accessoire voor de komende seizoenen.
Perfect voor elke gelegenheid en perfecte aanvulling op elke outfit, Square Pearl Chain Necklace is een perfect item om te hebben in degenen sieraden collectie.
Dit klassieke stuk is een stijlvolle alledaagse accessoire dat kan worden gedragen tijdens de dag en vervolgens worden veranderd in de avond om meer formele look met behoud van de schoonheid en stijl van het stuk in controle.
In combinatie met een LBD kan dit fantastische accessoire gedragen worden voor elke formele gelegenheid; het kan ook gedragen worden door meerdere kettingen en parels op elkaar te stapelen voor een moderne en stijlvolle look.
Materiaal: Parel
Productinformatie:
Behandelingsproces: Koper
Materiaal mozaรฏek: Zirkoon
Kleur: Parelketting 18 k geelgoud echt vierkant.
Materiaal: Gemengd materiaal
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| Geslacht | Meisje |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jamie F. –
Iโm very pleased with this necklace. Itโs chic and adds a lovely sparkle to my look.