£15.00
De saffier hanger van deze ketting weerspiegelt de gratie en chique aan het schema van de mensen in de hoge klasse aan te passen. De buitenste plating is zilver en de toevoeging geeft het de glinstering van klasse wanneer het wordt gecombineerd met de diepblauwe tint van saffier.
Accessorizeer jezelf met de schoonheid van een verzilverde saffieren halsketting. Deze ketting volgt de Koreaanse stijl: de centrale gedetailleerde saffieren hanger aan deze ketting ziet er elegant en nobel uit. Het gebruik van zilver plating brengt in sommige glans op het stuk, de blauwe tint van de saffier wordt aangevuld door zijn glans. Accepteer deze lieflijkheid en neem het als decoratieve rust die je outfit met elegantie en klasse zou aanvullen.
Belangrijke informatie:
Naam van het product: Ketting/Navy blue/42 inch/Zilver vergulde saffier
Afmetingen verpakking: Bronstype I: 150 x 100 x 30 mm
Materiaal: Koper
Stijl: Koreaans
Stijl: Vrouwen
Stijl: Bloemen
Behandelingsproces: galvaniseren
Lengte ketting: Een verlengketting met een afmeting van 40 plus 5 cm.
Gelegenheid: huwelijk/verloving/verjaardag/feest/dating
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15 × 10 × 3 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 15 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting, Saffier |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Emerson Y. –
This necklace is exactly what I was looking for. Itโs elegant and high-quality.