£30.00
De hanger heeft een kruisontwerp dat algemeen en relevant is voor mensen van alle geslachten. Deze ketting is gemaakt met de beste vergulde om het te geven dat fantastische en stijlvolle look.
De gouden kruis hanger ketting is een van de meest elegante en universele accessoires die kan worden toegeschreven aan de categorie van zowel stijlvol en heilig. De hanger is simplistisch met het kruissymbool, wat het sieraad unisex maakt en dus geschikt voor een man of een vrouw. Deze ketting is gemaakt van edelmetaal, heeft een laagje goud en is daarom rijkelijk stijlvol. Door de gelijkenis in het ontwerp voor zowel man als vrouw, wordt het beschouwd als modieus en heeft het een religieuze betekenis, en kan het een cadeau of het gewenste sieraad zijn.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Gouden Kruis Hanger Collier / Mannen en vrouwen stijl Ketting
Materiaal: Metaal
Pakketgrootte: 900 x 600 x 400 mm
Product Details:
Materiaal: titanium staal
Type: halsketting
Stijl: Unisex
Kleur: Volledig gouden hanger, Volledig gouden ketting, Tussenmaat gouden hanger, Tussenmaat gouden ketting, Stalen hanger, Stalen ketting
Populaire elementen: punk
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 20 cm |
| Kleur | Volledig gouden halsketting, Gouden halsketting, Stalen halsketting |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Jongen, Meisje |
| Materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Kruis, Ketting |
| gewicht | 0.03 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Carter L. –
I love this necklace! Itโs both beautiful and high-quality.