£50.00
Tennisketting is het belangrijkste accessoire dat er prachtig uitziet in deze ketting door de bezaaide zirkonia stenen. De pentagram hanger geeft een aura van mysterie en voegt toe aan het symbolische aspect van de serie.
Tennisketting Pentagram Ketting – Hip Hop Ketting Europese en Amerikaanse gelijkenis
De Tennis Chain Pentagram Ketting is een symbool van hiphopstijl en mystiek van de gevaarlijke en rebelse held. De ketting heeft een tennisketting die een ontwerp heeft van zirkonia steentjes die schijfjes van zirkonia steentjes nemen waardoor het een rijke uitstraling heeft. De Pentagram hanger is een unieke touch, die verwijst naar het mysterieuze en is eerder representatief voor degenen die de voorkeur geven aan de niet-mainstream stijlen en esthetiek. Het heeft de eigenschappen waardoor een juweel van dit type gedragen kan worden bij een aantal gelegenheden en met verschillende soorten kleding.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Tennis ketting pentagram ketting / Zirkoon hip hop ketting
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: 120 mm in breedte en in hoogte, 20 mm in diepte
Type: Ketting
Stijl: Vrouwen
Stijl: Vijfpuntige ster
Stijl: Europees en Amerikaans
Materiaal: Koper Zirkoon
Of meerdere lagen: Geen
Of een hanger te dragen: Notatie:
Verlengketting: Volwassenen die 11 cm of meer zijn, hadden het hoogste aantal SEM-kopieรซn met het gemiddelde SEM-kopiegetal van 2.
Omtrek: 51cm (inclusief)-80cm (inclusief)
Kleur: goud, witgoud, rosรฉgoud
Materiaal: 18K goud geaccentueerd met koper, AAA zirkoon gezet in platina
| Gewicht | 0.09 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 12 × 10 × 3 cm |
| lengte | 12 cm |
| breedte | 10 cm |
| gewicht | 0, 09 KG |
| maat | Medium |
| kleur | Goud, Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Jongen |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Kruis, Ketting |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Casey J. –
Iโm thrilled with this necklace. Itโs a stunning piece that complements my look perfectly.