£15.00
Het lariat ontwerp kan op zoveel manieren gedraaid worden dat het een prachtige look geeft voor elke gelegenheid waarvoor het gebruikt kan worden. Versier je stijl met de verbazingwekkende schoonheid van de Stardust Multilayer Lariat Necklace en schitter als de sterren in de hemel.
Een populaire optie die onlangs trend is Stardust Multilayer Lariat Necklace – Women’s Gift Necklace.
Koop de glamour van de kosmos met onze Stardust Multilayer Lariat Necklace. Dit smaakvolle product bestaat uit verschillende fijne kettingen die zijn versierd met uitstekende sterrenstof bedels het creรซren van de look van overlappende strengen. Het meest geschikt voor vrouwen en is zeer geschikt voor geschenken als het stelt een moderne stijlvolle uitstraling aan de dames. Het type weefwerk dat bekend staat als lariat is gemakkelijk te naaien en te stylen en kan daarom worden gebruikt om elke soort opwindende stijl voor elke gelegenheid te creรซren. Sterrenstof is ingebouwd in deze mooie Multilayer Lariat Necklace om u te inspireren om te twinkelen als de hemel die echt definieert schoonheid.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Levensboom Hanger/halsketting
Materiaal: Metaal
Verpakkingsgrootte: Stroomrichting: Er is gekozen voor een lengte van 100 x 100 x 20 mm.
*Grondstof: legering, plating
*Optionele kleur: goud, zilver (Kleurverschil: in-kind schieten, indien verschillend van die van het werkelijke product, gelieve te verwijzen naar de werkelijke).
* Product verpakking: gemakkelijk OPP zak verpakking Non-stick, anti-oxidatie
* Maat: 35m + 45cm + 5cm verlengketting
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 20 cm |
| Kleur | Goud, Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Taylor W. –
This necklace is beautiful. Itโs a great addition to my collection and looks fantastic.