£20.00
Voeg een vleugje glamour toe aan je uiterlijk en haal een van de meest glinsterende en betoverende accessoires in huis met de Water Drop Necklace Emerald Zircon, ontworpen met rijke groene stenen.
De ketting heeft de vorm van een waterdruppel en bevat smaragd en zirkonia geslepen in een verfijnde stijl.
De Water Drop Necklace Emerald Zircon is een van die prachtige accessoires die charme en verfijning toevoegen aan de schoonheid van een vrouw. De ketting is stijlvol ontworpen met een waterdruppel hanger die is bezaaid met smaragd zirkonia edelstenen op een prachtige manier. Dit geeft het sieraad een verfijnde en verleidelijke uitstraling door de felgroene kleur van de stenen. Val op in de menigte, maak mensen jaloers en creรซer een aanzienlijk verbluffend beeld met de Water Drop Necklace Emerald Zircon.
Belangrijke informatie
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: De grootte van alle monsters was 100 x 100 x 20 mm.
Materiaal ketting: titanium staal
Kleurclassificatie: Links is er een sieradenset die een smaragden waterdruppelketting bevat.
Materiaal hanger: Ik heb een combinatie van edelsteeninleg.
Of je een hanger draagt: Ja
Paklijst:
Ketting*1
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 20 cm |
| Kleur | Smaragddruppel |
| Merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Ketting, waterdruppel |
| gewicht | 0.01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Olivia M. –
Iโm thrilled with this necklace. Itโs a beautiful piece that complements my look perfectly.