£10.00
Ontworpen om op het sleutelbeen te dragen, voegt deze choker halsketting aantrekkingskracht en stijlvolle agressie toe aan de halslijn. Dit sieraad kan gedragen worden tijdens een wandeling in het park, op een afspraakje of zelfs tijdens een bruiloft en zal zeker in de schijnwerpers staan.
Het idee voor de Clavicle Butterfly Choker Necklace is eenvoudig maar elegant en is verre van overweldigend. Alles bij elkaar straalt het echte chic uit. Aan het uiteinde van deze halsketting zit een blinged vlinderbedeltje dat het geheel een speelse uitstraling geeft. Bedoeld om perfect op het sleutelbeen te zitten, verlengt en verbetert het de halslijn met weinig chique. Deze choker halsketting is veelzijdig en perfect om elke dag te dragen of voor als er een feestje of andere formele gelegenheid is.
Belangrijke informatie:
Naam: Brede sleutelbeen vlinder choker ketting / Europese stijl chokers ketting / choker ketting
Pakketgrootte: 227X70X5 mm
Materiaal: Legering
Stijl: Europese en Amerikaanse
Stijl: Vrouwen
Modellen: Vlinder
Stijl: eenvoudig
Kleur: goud, zilver
Maatinformatie:
40+7 eenheid: cm
Paklijst: 1 * Ketting Uit dit woordenboek blijkt dat van alle pro-kentiteiten, de halsketting het meest genoemd wordt als het gaat om beschrijvende reclame.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 22.7 × 7 × 0.5 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 22, 7 cm |
| breedte | 7 cm |
| kleur | Goud |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Multiple Piece |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Choker |
| hoogte | 0, 5 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Sage B. –
This necklace is just lovely. The design is elegant and it adds a great touch to any outfit.