£15.00
Verspreid geluk en gebruik deze kleurrijke schildpad witgouden hanger ketting met delicate gravures en een gladde look voor u en uw outfit te schitteren
Laat je betoveren door onze schildpad witgouden hanger ketting die je kunt kopen voor je meisjes. Dit prachtige juweel is een ketting met een schildpad amulet in witgoud om de deugden van het leven uithoudingsvermogen en beschutting charme vertegenwoordigen. Het is leuk, modieus en sexy, allemaal samengebracht in een elegant sieraad waar de details prachtig zijn gedaan waardoor het wat diepte krijgt. Het is geluk om te geven en te ontvangen dus geef deze Schildpad Witgouden Hanger Ketting als een herinnering aan hoop, kracht en jeugd.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Schildpad Witgouden Hanger Ketting/Nekketting
Verpakkingsgrootte: Een centimeter is gelijk aan 100 millimeter, dus als je de lengte vermenigvuldigt met 100 maal de breedte met 100 maal de diepte met 20 krijg je een duizendste van een kubieke meter.
Materiaal: Koper
Behandelingsproces: galvaniseren
Type: Halsketting
Stijl: Vrouwen
Vorm: Hartvormig
Geschenk-gevende gelegenheden: goedkeuring en andere faciliteit subsidies aan de werknemers, zoals gezondheidszorg pakketten, huwelijksceremonies, louter penningen zoals souvenirs tijdens reizen, reizen onder anderen.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Blauw, Wit |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Hart, Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Sage B. –
This necklace is just lovely. The design is elegant and it adds a great touch to any outfit.