£25.00
Dit horloge is geschikt voor mensen die van de zee houden, een modestatement willen maken en waarde willen toevoegen, dit alles dankzij de unieke kenmerken en charme die het horloge te bieden heeft.
De Shell Flower Necklace is een elegant en op schelpen geรฏnspireerd sieraad dat kan worden omschreven als het perfecte symbool van strandesthetiek. De bloem in het midden is gemaakt van schelpen die zorgvuldig in een mooie halsketting met hanger zijn verwerkt, en kan gemakkelijk worden gedragen voor zakelijke bijeenkomsten of met jeans in het weekend. Deze zorgvuldig ontworpen halsketting is ideaal om cadeau te doen aan een geliefde of om de eigen garderobe elegant te onderstrepen. Door de ongewone stijl en aantrekkingskracht is het een geweldig idee voor mensen die van zee houden en op zoek zijn naar een tijdloos en betekenisvol accessoire.
Belangrijke informatie:
Naam van het product: Shell Flower ketting / bloemenketting
Materiaal: Zilver
Hanger materiaal: zilver
Pakketgrootte: rechthoekige bar maten 100 x 150 x 20 mm / 100 x 100 x 20 mm
Type: Ketting
Stijl: Vrouwen
Vorm: Bloem
Verwerkingstechnologie: diamant
Geschenk gelegenheden: bruiloft, reizen in de loop van het vieren, werknemer extraatjes
Verlengketting: kleiner dan 0,10 meter
Omtrek: 21cm (inclusief)-50cm (inclusief)
Kwaliteit van de edele metalen graad: 925 zilver is het zilver gebruikt om de sieraden te maken.
Paklijst: 1 halsketting.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 15 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 15 cm |
| kleur | Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Bloem, Ketting |
| Hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Ashton O. –
I absolutely love this necklace. Itโs delicate and adds a lovely touch to my outfit.