£9.00
Ontdek meer van de allure van deze prachtige glanzende hartvormige kristal fashion ketting. Dit prachtige stuk trekt het oog met de elegantie van het hart vormen vegen tot aan de schitterende kristal dat de kern van het hart vormt.
Mooie en lieve fashion sieraden hartvormige echt kristal hanger ketting.
Dit sieraad is ideaal voor alle klassen en gelegenheden; het is prachtig en heeft een betoverende gloed die elke outfit meteen afkleedt.
Er is mooi werk gestoken in het maken van de ketting, de kwaliteit van het kristal gebruikt in het maken is onvergelijkbaar als het geeft een rijke reflectie van het licht.
De hartvormige hanger heeft liefde en genegenheid ingeschreven in het en het is een gewaardeerd product dat wordt gekocht om te worden gegeven aan een geliefde of om al verwend zelf. Het kan gemakkelijk worden gecombineerd met zowel informele als zakelijke ensembles om niet alleen een geweldige synergie te creรซren met de gekozen setting.
Ongeacht of men een welgemeend cadeau nodig heeft of een trendy accessoire dat iemands kleding zou aanvullen, deze sprankelende hartvormige kristallen hanger mode ketting geeft ruimte aantrekkingskracht af en straalt een gevoel van verfijning uit dat indruk zou maken op alle harten.
De langdurige schoonheid van het item en zijn vakmanschap voegt als een middelpunt van de sieraden collectie.
Specificaties:
Materiaal: Kristal van hoge kwaliteit
Ontwerp: Ketting in de vorm van een hart met een centraal element in de vorm van een glanzend kristal
Ketting: Sommige kunnen worden aangepast voor de lengte die u comfortabel gebruikt dus gebruikers te voorzien van meer opties.
Veelzijdigheid: Het is ook veelzijdig voor het dragen met casual wear, en formele kleding.
Dit is een Fashion Necklace Hartvormige kristallen hanger.
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Hart, Halsketting |
| geslacht | Meisje |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Reagan T. –
This necklace is beautiful and chic. Itโs a great addition to my jewelry collection.