£85.00
Iedereen die op zoek is naar een stijlvol accessoire dat bij een sieraad past, zou deze kruisketting moeten overwegen vanwege de algemene aantrekkingskracht en de inspirerende symboliek die inherent is aan zo’n sieraad.
De S925 Zilveren Kruis Halsketting Hanger is een geweldig accessoire voor de halsketting van een man, omdat het geloof en stijl symboliseert. Dit halssieraad is gemaakt van hoogwaardig sterling zilver met een eenvoudig en stijlvol ontwerp van een kruis hanger. In combinatie met het minimalistische ontwerp geeft het een vleugje professionaliteit dat voor elke gelegenheid gedragen kan worden. Deze kruisketting is zeer comfortabel om te dragen en heeft veel primaire betekenissen – daarom zou iedereen die gevoel voor stijl heeft dit sieraad moeten hebben.
Belangrijke informatie:
Productnaam: S925 zilveren CROSS NECKLACE / Cross ketting
Materiaal: Metaal
Pakketgrootte: H: 100 mm B: 100mm D: 20mm
Materiaal: Zilveren sieraden
Metaal: 925 zilver
Ontwerp: Kruis/kroon/Romeinse cijfers
Toepasselijk geslacht: Paren
Paklijst: 1 * halsketting – een modieus sieraad in de vorm van een ketting, ring of kralensnoer, dat een of meer edelstenen of edelstenen en/of andere versieringen bevat.
Overzicht:
100% nieuw ontwerp en zeer Fijne kwaliteit
Must-have voor modieuze vrouwen
Heeft een prachtige uitstraling
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Jongen |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Kruis, Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Skyler D. –
This necklace is a perfect addition to my jewelry box. Itโs elegant and stylish.