£19.00
De S925 Silver Heart Necklace is een prachtige hals accessoire gemaakt dat geschikt is voor mensen van beide geslachten en komen in een hartvorm om liefde te symboliseren. Het is gemaakt van 100% argentium, dat is een fijne zilverlegering bestaande uit 92,5% zilver en 7,5% van andere metalen, | Het heeft een klein symbool in de vorm van een hart dat hangt aan een dunne ketting. Dit sieraad is zowel geschikt voor casual gebruik als voor een delicaat cadeau; de ketting is in lengte verstelbaar.
Verkondig je liefde en passie met de S925 Silver Heart Necklace, een prachtig en romantisch sieraad waarmee elke vrouw zich speciaal kan voelen. Deze ketting heeft een heel mooi en fijn ontwerp; de hanger is een hartvormig sieraad van 925 zilver met een bijpassende ketting. Er is zilver gebruikt in plaats van goud en ik denk dat dit het horloge iets minder opzichtig maakt en er tegelijkertijd een vleugje prestige aan toevoegt, waardoor het ideaal is voor casual gebruik en ook heel geschikt is als cadeau.
Het geven van harten wordt ook geassocieerd met liefde en genegenheid en deze ketting kan daarom op elk moment van het jaar worden gekocht en gegeven. Deze ketting is de perfecte manier om je gevoelens uit te storten om een ‘valentijn’, een vriendschapsverjaardag of een familierelatie te markeren. Het andere kenmerk van deze ketting is S925 zilver, waardoor het minder snel aanslag veroorzaakt en dus een glanzend uiterlijk garandeert.
Doordat de ketting in lengte verstelbaar is, is comfort geen probleem en kan het artikel zonder problemen door iedereen gedragen worden. Het gebruik van een sluiting verhoogt ook de functionaliteit van het sieraad terwijl de schoonheid van deze ketting behouden blijft; wat een chique en handig sieraad om te dragen in elke gelegenheid. Deze ketting is ook een modieus sieraad dat gemakkelijk past bij elke formele of casual setting, of het nu werk, school of uitgaan is.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Hart, Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Finley Z. –
Iโm in love with this necklace. Itโs both beautiful and high-quality.