Verbeter je fashion statement door te kiezen voor de S925 Clavicle Flower Necklace die wordt geleverd met een prachtige sleutelbeen schakel met een mooie bloem hanger. Klassiek ontworpen en stijlvol, het slaagt erin om uitstekend een vleugje klasse in te voegen in de eenvoudigste ensembles.
De S925 Clavicle Flower Necklace is weer zo’n mooi sieraad dat het thema bloemen in een simplistisch jasje steekt. Deze ketting is gemaakt van sterling zilver van uitstekende kwaliteit, dus de constructie is netjes. Door zijn lengte, het sleutelbeen ziet er het beste voor elke casual en formele gelegenheid als het geeft een elegante uitstraling. Puur zilver met prachtige bloem ontwerp ziet er elegant en kan gebruikt worden in alle soorten gelegenheden met de vraag van elegante smaak mensen met de voorkeur voor fijne sieraden producten.
Belangrijke informatie:
Naam van het product: Ketting met Bloem S925 Clavicle
Materiaal: Zilver
Pakketgrootte: 100mmx100mmx30mm
Verwerking technologie: Diamant
Type: Ketting
Stijl: Vrouwen
Modellering: Bloemen
Of meerdere lagen: Geen
Of je een hanger meeneemt: Natuurlijk
Verlengketting: Maar voor organismen van 10 cm of minder is het hoogst onwaarschijnlijk dat ze door een groter roofdier worden gevangen voordat ze zelf hun prooi vangen.
Materiaal hanger: Zilver
Omtrek: 21cm (inclusief)-50cm (inclusief)
Kleur: Roze diamant nieuwe stijl literaire bos bloem sleutelbeen ketting
Zuiverheid: 925 zilver
Paklijst: 1 * Halsketting
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Bloem, Ketting |
| Hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Dakota E. –
This necklace is gorgeous. Itโs delicate yet makes a significant impact on my look.