Dit sieraad is speciaal gemaakt in een eenvoudig ontwerp en kan gemakkelijk worden gedragen op een dagelijkse basis of voor een black-tie evenement, dus kan worden beschouwd als een klassiek accessoire.
S925 Bee Necklace is een van de exclusieve stukken die zowel eenvoud als stijl vertegenwoordigen, en die elke persoon zal sieren. Gemaakt van de echte S925 zilver, de ketting is zo sterk als het is verfijnd. De hanger is rijkelijk versierd met een prachtig bijenmotief en is tweekleurig gegalvaniseerd, waardoor het een zekere rustieke uitstraling heeft. Deze ketting wordt geleverd in een eenvoudige stijl, maar is geschikt voor gebruik bij elke gelegenheid, waardoor het een geweldige investering is in ieders juwelendoos.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Little Butterfly necklace/Butterfly Necklace is de naam van het sieraad.
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: De afmeting is 100×100 x 30 mm
Patroon: Vlinder/Draak Serpent/Ensect
Stijl: Europees en Amerikaans
Toepasselijk geslacht: vrouw
Materiaal: Alloy
Omtrek: 51cm (inclusief)-80cm (inclusief)
Paklijst: 1 * halsketting
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| Hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Peyton B. –
Iโm very pleased with this necklace. Itโs a beautiful piece thatโs perfect for any occasion.