£15.00
Verbeter je mode met deze prachtige roségouden ketting die stijl naar een geheel nieuw niveau tilt. Deze elegante roségouden halsketting is gemaakt van hypoallergeen nikkel voor een langdurige kwaliteit, is voorzien van prachtige gravures en kan gedragen worden als choker of op een langere lengte, afhankelijk van de voorkeur van de drager. Iets om je geliefden mee te verblijden als verjaardagscadeau of misschien een accessoire dat je ook in je garderobe kunt opnemen.
Dit is een prachtige roségouden ketting die perfect is voor elke vrouw die eruit wil zien en zich als een koningin wil voelen.
De Rose Gold Necklace is gemaakt van het fijnste 10K roségoud, het is niet zomaar een accessoire van de drager maar een prachtig bedoeld sieraad. De kabel is fijn en is rondom verder versierd met details die het sieraad een wat sprookjesachtige uitstraling geven. Sieraden worden om de hals gedragen en daarom moet de ketting een passende maat hebben om gedragen te worden; hij hangt verder niet heel laag of hoog, maar is van gemiddelde grootte en kan dus zowel formeel als informeel gedragen worden.
Als je gaat voor een formele gelegenheid of zelfs als u wilt blouse-up van uw casual wear deze rose gouden ketting zal het ideale sieraad zijn.
Omdat het relatief eenvoudig maar toch elegant is om naar te kijken, wordt het gedragen met de meeste kledingstukken die vrouwen dragen, van de LBD’s tot kantoor/werkkleding. Het is ook een mooi sieraad dat de boodschap ‘I Care’ overbrengt aan vrienden en familie, dus ideaal als verjaardags-, jubileum- of zelfs vakantiecadeau.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Goud |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Bloem, Ketting |
| Hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Sydney G. –
I absolutely love this necklace. It’s elegant and adds a perfect finishing touch.