£12.00
Maak kennis met de belichaming van elegantie en gratie: De naam van het sieraad zegt het al, de Rose Gold Butterfly Pendant Necklace is gewoonweg betoverend. Ontworpen met alle verfijning nodig is en versierd met alle nodige detail dit prachtige sieraad item brengt hommage aan de natuur. Het sieraad waar de vlinder het hoofdbestanddeel van is, is een hanger in de vorm van het lichaam van de vlinder; het is gemaakt van rosรฉgoud en de glans is warm en nogal magisch.
Ontdek de schoonheid van de Rose Gold Butterfly Hanger en zijn betoverende schittering aangevuld met diamanten ingewikkeld bevestigd over het ontwerp. Elk sieraad dat de diamant bevat schittert helderder dan een ster en als de drager beweegt, weerkaatsen de diamanten het licht en creรซren ze een opwindende sensatie. De schoonheid van dit sieraad komt duidelijk naar voren in deze hanger die zachtjes zwaait aan een slanke rosรฉgouden halsketting.
Dit juweel om de hals is niet alleen een mooi sieraad, maar het heeft ook een betekenis. De vlinder heeft betrekking op verandering en wedergeboorte omdat het een symbool is van de overgang die een persoon ondergaat gekenmerkt door het proces van metamorfose. Het geeft simpelweg de boodschap dat je verandering moet accepteren door te omarmen wat er van binnen zit en mooi moet zijn.
Dit sieraad is perfect, of het nu is gekocht om op zichzelf te staan als het meest in het oog springende accessoire of zelfs als aanvulling op een ander product; het is een must-have accessoire dat de essentie van elegantie en evenwicht belichaamt. Het is veelzijdig genoeg om gedragen te worden op elk evenement, formeel of informeel, ’s avonds of overdag. Slank en mooi, dit is een halsstuk waar elke elegante vrouw onmiddellijk verliefd op zal worden. Verwen jezelf of wees een liefje voor je speciale iemand met deze prachtige tijdloze juwelencreatie.
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Vlinder, Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Cameron P. –
This necklace is so pretty! Itโs a lovely accessory that enhances any outfit.