£16.00
We presenteren een nieuwe succesvolle herenketting die wordt geleverd met een stijlvolle roestvrijstalen hanger in de vorm van een kapje. Hij is mooi en past bij vrijwel alles. Door zijn aard kan hij gedragen worden bij zowel casual als formele gelegenheden. Niet alleen dat het is ontworpen om een minimalistische look te presenteren, het kan dienen als het beste mannelijke geschenk dat elke man zeker zou waarderen dat een goed gemaakte en elegante stijl laat zien.
Verbeter je modieuze look met de verfijnde Stainless Steel Cap-Shaped Pendant Men’s Necklace, een prachtig accessoire van elegantie en klasse. Deze chique halsketting is gemaakt van zwart roestvrij staal; de kapvormige hanger maakt het uiterlijk modieuzer en eigentijdser.
Deze ketting heeft een relaxte uitstraling en zou dus goed staan bij formele pakken, casual T-shirts en zelfs jeans en T-shirts in het weekend. Het rooster heeft een roestvrijstalen behuizing en daarom staat het label garant voor een duurzaam product dat jarenlang een interessante metgezel zal zijn.
Voor die formele gelegenheid of voor diegenen die de herenmode willen verfijnen, is de Stainless Steel Cap-Shaped Pendant Men’s Necklace de juiste keuze. Als een van de meest elegante accessoires die kunnen siert de nek van dames deze kettingen is perfect voor een geschenk aan jezelf of een vriend.
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 12 × 12 × 3 cm |
| gewicht | 0, 03 KG |
| lengte | 12 cm |
| breedte | 12 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Kap, Ketting |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jordan K. –
This necklace is stunning. Itโs well-crafted and perfect for dressing up any outfit.