£15.00
Het heeft verwisselbare pads en u bent vrij om in de geuren van uw keuze om vorm te geven uw geur ervaring. Door de combinatie van modieuze en unieke kledingaccessoires en het vermogen om zich aan te passen aan externe omstandigheden, accentueert deze ketting niet alleen je persoonlijkheid, maar omarmt hij ook je reukzin.
We presenteren hier een prachtige en nieuwe Stainless Steel Locket Necklace – Pads Parfum Halsketting. Het is inderdaad zeldzaam om een parfum te vinden dat zowel de klassieke koelte van een hanger als de warme sensualiteit van een parfum heeft. In deze collectie is dit stuk een perfecte integratie van de medaillon vibe en de parfum ketting. Het is gemaakt van roestvrij staal en geeft het eindproduct een zeer professionele uitstraling. Ze hebben nog verwisselbare kussentjes die kunnen worden geรฏmpregneerd met de gewenste geuren om het medaillon persoonlijk te laten aanvoelen. Deze ketting is zo’n belangrijk accessoire dat verschillende stijlen vrij combineert, samen met de ultieme fascinatie die wordt opgeroepen door het aroma dat strategisch aan het oog wordt aangeboden.
Belangrijke informatie:
Naam van het product: mens medaillon ketting / roestvrij staal medaillon ketting
Materiaal: Metaal, andere
Pakketgrootte: 1000 ฮผ ฯ $max $150 x 100 x 100 mm
Grootte van medaillon: 25mm
Kleur van medaillon: Zilver
| Gewicht | 0.2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 15 × 10 × 10 cm |
| gewicht | 0, 2 KG |
| lengte | 15 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Ketting |
| hoogte | 10 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Blake T. –
I adore this necklace. Itโs both elegant and versatile, making it a favorite piece.