£10.00
Hier is de damesketting die niemand minder is dan de Exquisite Flamingo Pendant. De kleur en snit van het oorstukje is goed gedaan in de vorm van een flamingo, en het leent zich goed voor casual of formele kleding. Update je look met deze prachtige aanvulling op je garderobe.
Voor de modieuze vrouw die wil haar unieke flare uit te drukken, moet u kijken op de prachtige prachtige Flamingo hanger Vrouwen Ketting – dit is een sieraad dat is gemaakt met grote vaardigheid en prachtige materiaal. Flamingo ontwerp hoewel eenvoudig portretteert elegantie en klasse dus kan worden gedragen in een formele functie of tijdens een speciale gelegenheid naast het is uniek.
Deze luxe ketting heeft een slanke ketting die harmonieus verrijkt het uiterlijk van de gegeven flamingo hanger. De ketting is ontworpen in zwart rhodium, verzilverd en vervolgens sprankelend met kristallen. De hanger is helder als een diamant en weerkaatst het licht bij elke draai. De rosรฉgouden afwerking maakt de ketting warm en definitief vrouwelijker, zodat dit accessoire nooit verouderd zal lijken.
Deze prachtige Flamingo Hanger Damesketting zou perfect zijn om de eenvoud van een blouse te accentueren of om de kers op de taart van een avondjurk te worden. U kunt nu kopen deze prachtige flamingo sieraden voor jezelf of een vriend, want deze ketting is zo mooi als een flamingo in vliegende modus.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Rose Gold |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Mason D. –
This necklace is just gorgeous. Itโs a fantastic addition to any outfit.