£15.00
Met veel aandacht voor detail voegt deze ketting een vleugje suikerzoete en romantische kneepjes toe aan elke outfit die je draagt. Vanwege de flexibiliteit van dit ontwerp en de emotionele band die mensen met hun huisdieren hebben, is dit het meest geschikte product dat dierenliefhebbers zichzelf cadeau zouden willen doen.
Pet Lover Ronde Dog Tag Ketting dat is een schattig en sentimenteel product dat liefhebbers van huisdieren zou graag gebruiken. Het heeft met name een rond ontwerp dog tag hanger met de aanraking van pootafdruk, die betekenis heeft bij mensen en hun metgezellen. Dit is een prachtig gemaakte ketting die je overal kunt dragen en de warmte van zijn lieflijkheid kunt voelen. Door de minder formele snit en de symbolische aantrekkingskracht is dit shirt ideaal voor dierenliefhebbers die hun huisdieren eer willen bewijzen.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Inbegrepen bij de Paw vormige hanger is een stuk ketting zodat de koper het als ketting kan dragen of de koper kan de Dog Tag Necklace kopen.
Materiaal: Legering
Pakketgrootte: 100 x 100 x 1010 afmetingen |
Rooster: Europa en Amerika
Procestype: halsketting
stijl vrouwen
Styling Geometrisch
Individuele verpakking
verpakking Geschikt voor: geschenk gelegenheden Toerisme, viering, huwelijk, andere & werknemer incentive.
Stijl ketting: doos
ketting: meerlagig nee
Verlengketting: De tweede optie is bescheidener, met of zonder richten op afstanden tot 10cm.
Materiaal hanger: Legering diameter 8,5 inch (inclusief) – 20 inch (inclusief)
Paklijst: 1 * halsketting
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 1010 cm |
| Kleur | Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| Materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Hondenpoot, Halsketting |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 10, 1 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Casey N. –
I love how this necklace looks. Itโs sophisticated and perfect for special occasions.