£15.00
De antieke afwerking is daardoor erg nostalgisch en geeft tegelijkertijd een vleugje elegantie. Draag deze ketting om altijd een stukje prachtige natuur bij je te hebben, vooral dicht bij je hart.
Dit is een goed ontworpen sieraad met de naam Nebula Aurora Mountain Locket Necklace, dat een vintage uitstraling en een astronomisch gevoel heeft. Dit sieraad is stevig vormgegeven met veel detail en heeft een medaillonhanger aan de ketting met een afbeelding van het prachtige noorderlicht boven bergketens. Het heeft weer een heel antieke uitstraling en dus dat antieke raffinement. Draag deze ketting om een absoluut prachtig gevoel bij je hart te hebben.
Belangrijke informatie:
Naam: Nevel Aurora Berg Locket Hanger/Hanger
Afmetingen verpakking: 100 mm breed, 100 mm lang en met een hoogte van 20 mm.
Materiaal: Zinklegering, glas
Stijl: Klassiek_Vintage
Kleur: Zilver
Vorm: Geometrische
Grootte hanger: 3. 2*3. 2 cm
Type ketting: Lederen touw
Ketenlengte: 60+5 cm
Gewicht: Ongeveer 13 g
Geslacht: Vrouwen,Mannen
Paklijst: N 1 Ketting
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Bal |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Morgan K. –
I adore this necklace. Itโs stylish and adds a touch of glamour to my look.