£20.00
Als je je evenwichtiger en gelukkiger wilt voelen en een vleugje natuur wilt meekrijgen, is deze halsketting een perfecte beslissing. Je kunt je stijlvolle look opwaarderen en de krachten van deze stenen naar boven halen, waardoor dit accessoire uniek en betoverend is.
Natuurlijke Aqua 7A Rozenkwarts Hanger Collier – Amethist Citrien Stenen Hanger Collier
Breng de kracht van natuurlijke helende edelstenen in je leven met de hulp van Natuurlijke Rozenkwarts Hanger Collier. Dit mooie stuk is voorzien van een mooie rozenkwarts hanger, een soort edelsteen waarvan gedacht wordt dat het kalmerende effecten heeft. Gevuld met deze stenen combineert deze ketting perfect de energie en kleuren van amethist en citrien. Of je nu een gevoel van evenwicht in je leven wilt vinden, je gelukkig wilt voelen of een vleugje natuur in je leven wilt brengen, deze hanger ketting is voor jou. De schoonheid van de edelsteen voegt waarde toe en doet een beroep op de spirituele kant, want deze stenen hebben een hartslag; een melodie, waardoor dit sieraad heel plezierig is.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Rozenkwarts Hanger/Gedelsteen aan Kabelketting/Q-32
Afmetingen verpakking: Een afmeting van 120 x 120 x 30 mm
Materiaal: Natuursteen
Stijl: eenvoudig en stijlvol
Kenmerken: handgemaakt
Kleur: Afbeelding kleur
Paklijst: Halsketting*1
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 12 × 12 × 3 cm |
| Lengte | 12 cm |
| Breedte | 12 cm |
| Gewicht | 0, 03 KG |
| Maat | Medium |
| kleur | Groen, Paars, Geel |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jordan T. –
This necklace is just gorgeous! Itโs a lovely piece that complements my style perfectly.